Sık Sorulan Sorular - Villaburada

Villa kiralamaya karar vermeden önce en çok merak edeceğinizi düşündüğümüz sıkça sorulan sorulara cevap bulmaya çalıştık. Bu sorular aynı zamanda tatilinizden sonrası içinde pek çok bilgiyi içermektedir. Merak ettiğiniz soruyu tıklayarak cevabını altında görebilirsiniz.

Bu sorular dışında sormak istedikleriniz için bize +90 533 336 4643 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Tüm Villalarımız müstakil özel havuzlu ve bahceli olup tamamen bağımsızdır. Aşagıda belirtilen eşyalar tüm villalarımızda mevcuttur.

Mutfak: Buz dolabı, Bulaşık Makinesi, Fırın, Ocak, Su ısıtıcı, En az Konaklayacak Kişi sayısına eşit Yiyecek ve içecek takımı

Salon: Televizyon, Uydu alıcı, Vcd oynatıcı, Klima, Oturma gurubu ve sehbası

Yatak Odası: Yedek çarşaf ve yastık takımı, Elbise dolabı, Klima

Diğer: Çamaşır makinası, Elektrik süpürgesi, Ütü ve masası, Yemek masası ve oturma gurubu, Sac kurutma makinesi, Şenzlog ve şemsiye, Barbekü(mangal)

Villa Temizlik ve Bakımları

Tüm Villa ve apartlarımızda havuz ve bahçe bakımı günlük yapılmaktadır. Sabah erken saatlerde bütün işlemler tamamlanmış olup kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Villalarımızda Temizlikler Müşteri giriş ve çıkışları arasındaki süre içersinde yapılmakta olup her villada yedek çarşaf ve yastık kılıfı bulundurulmaktadır.

Haftalık kiralamalarda hafta içersinde temizlik ekstra ücrete tabidir fakat Villalarımızda bir haftadan uzun süre kalan müşterilerimiz isterse haftada bir temizlik ücretsiz yapılmaktadır.

Telefon ile Rezervasyon: Rezervasyon yapmak istediğiniz Tatil Konutunu belirledikten sonra sizden hangi tatil konutu olduğunu öğrenmek için tatil evi kodu yada villanın ismi yetkili personel taradından istenecektir,

İstediğiniz tarihlerin rezerve durumu kontrol edildikten sonra size ulaşabileceğimiz ve rezervasyon sahibine ait bilgiler yetkili personelimiz tarafından alınır ve size ödeme yapacağınız hesap bilgileri belirtilir bu işlemlerin sonucunda Ön Rezervasyon işleminiz tamamlanmış olur.

Belirtilen hesaba gereken ön ödemenin yapılmasıyla villa belirttiğiniz tarihlerde adınıza bloke edilir ve tarafınıza en geç 24 saat içerisinde Rezervasyon Onayı faks yada mail olarak gönderilir.

Online Rezervasyon: Tatil evi detaylarının içersinde yer alan takvim üzerinde konaklamak istediğiniz tarihleri işaretmenizin ardından açılan formu eksiksiz doldurmanızın ardından ödeme sayfasına ilerle butonuna tıklamanız gerekmektedir.

Yeni açılan sayfada rezervasyon detaylarınız listelenecek kontrol ettikten sonra ödeme şeklinizi seçmeniz gerekecektir.

Kredi kartı ile ödemeyi tercih etmeniz halinde Sistemde belirtilen tutarı kredi kartı bilgilerinizi girip onaylamanızın ardından rezervasyon işleminiz tamamlanacak ve tarafınıza rezervasyon onayınız mail olarak gönderilecektir.

Banka havalesi ile ödemeyi tercih etmeniz halinde Sistemde belirtilen tutarı belirtilen hesaba en geç iki iş günü içersinde yatırmanız gerekecek ödemeyi yapmanızın ardından rezervasyon işleminiz tamamlanacak rezervasyon onayınız mail olarak gönderilecektir.

Rezervasyon işleminin gerçekleşmesi itibariyle rezervasyon yaptığınız villanın takviminde rezervasyonunuzun bloke edildiği görecek ve dilediğiniz zaman ana sayfada yer alan Rezervasyon Kontrol bölümünden rezervasyon detaylarınızı görebileceksiniz, artık yapmanız gereken hayalinizdeki tatilin başlamasını beklemek olacaktır.

Not: Rezervasyon Onayı Tüm şirket bilgilerinin ve Sizin bilgilerinizin yer aldığı resmi sözleşme olarak geçerlidir.

Sözleşme içersinde kiralamış olduğunuz villanın ismi, Hangi tarihler arasında konaklayacağınız, Villa kiralama tutarı ve Yapmış olduğunuz ön ödeme tutarı gibi rezervasyonunuzun detayları belirtilmektedir. Şözleşmenin size gönderileceği mail yada faks resmi olarak şirketimize kayıtlıdır.

Elektrik, su, tüpgaz kullanımı, havuz ve bahçe bakımı ile villaya girişte yapılan temizlik hizmeti ücrete dahildir.

Konaklamanız esnasında ekstra temizlik hizmeti talep etmeniz durumunda 1 gün öncesinde firmamıza bilgi vermeniz gerekmektedir. Bu hizmet ücret karşılığinda verilmektedir.

Depozito, eve girişlerde ev kontrolü yapıldıktan sonra şirket tarafından teslim alının bir ücrettir, konaklama yaptığınız süre boyunca tedbir amaçlı olarak talep edilir.

Tatiliniz bitiminde evden ayrılmadan önce ev sahibi veya görevli kimse evi kontrol eder.

Herhangi bir hasar olmadığı sürece bu ücret size çıkışta aynen iade edilir.

Villa konaklamalarında yemek hizmeti mevcut değildir. Özel yemek hizmeti talep edildiği takdirde ekstra ücret karşılığında anlaşmalı olduğumuz aşçılar hizmet vermektedir. (ücretler villa ve kişi sayısına göre farklılık göstermektedir.